تبلیغات
پیش به سوی اندامی متناسب - روز سوم زیکزاکی
پیش به سوی اندامی متناسب

کالری کمتر........... زندگی سالمتر......... خوش هیکلتر

زیکزاکی سالم     سومین روز

  سه شنبه/22/88
وزن امروز  ؟
ساعت بیداری صبح 8
صبحانه چای +3قند30کالری
میان وعده  خیار چای و قند60کالری
ناهار   سوپ علف(کلم و کدو و بادنجون و ابلیمو ) زیادددددددددددددد200کالری
میان وعده  خیار و چای و قند50کالری
شام  کلم قرمز پحته و بانجون و کدو با ابلیمو خیلی خوشمزس200کالری
میان وعده

 چای و ابنبات و هویج وسیب  خیارو اخر شب هم یک  سالاد اساسی  کاهو با مخلفات و به جای سس از ماست و اویه و ابلیمواستفاده کردم/در زمان وسوسه یه ابنبات200کالری

مکمل ها   لووتیروکسین+ فرفولیک + ب کمپلکس/زینک/ مینرال
کالری مکمل ها 10کالری
مایعات مصرفی  چای -اب
کالری مایعات  --------
خواب بعد از ظهر  - -------------
ساعت خوابیدن شب    
جمع کل کالری  700کالری

این هم یک عکس از یه مدل ....لذتشو ببرین

راز لاغری مادران هالیوودی ....از زبان خودشون

girlsmod.mihanblog.com

           چگونه بعد از زایمان وزن مان را کاهش دهیم؟

هالیوود اخیرا شاهد مادر شدن ستارگان بسیاری بوده است ؛ ستارگانی که بعد از زایمان بسرعت به وزن سابق و اندام گذشته شان برگشته اند.
نکته جالب اینجاست که این مادران بعد از زایمان تمام وزنی را که در مدت بارداری اضافه کرده بودند را از دست می دهند. در این مقاله راز موفقیت این ستارگان را از زبان خودشان می خوانیم.


* جسیکا آلبا

girlsmod.mihanblog.com

این هنرپیشه جوان در نظرسنجی سال 2007 جذاب ترین زن جهان شناخته شد . جسیکا آلبا سال گذشته دختر خود "هونور ماری" را بدنیا آورد. در طی دوران بارداری 25 پوند(حدود 12.5 کیلوگرم) به وزنش اضافه شد ولی به گفته خودش .....
 

هیچ وقت احساس جذابیت کمتری نمی کرد و مطمئن بود که تمام وزن اضافی اش را کاهش خواهد داد. او می گفت که در دوران بارداری اش عاشق غذا شده بود اما ناگهان به  خود آمده و سعی کرده که در رژیم غذایی اش از میوه و سبزیجات استفاده کند.


شاید از خودتان می پرسید او چگونه توانست وزنش را کاهش دهد؟
او به خبرنگار مجله "elle" می گوید "رمز موفقیت من ؛ یک کمربند پلاستیکی" . تنها شش هفته بعد از بدنیا آمدن دخترم ، شکمم مانند ورزشکاران شده بود. یکی از دوستانم به من توصیه کرد که یک کمربند پلاستیکی به کمرم ببندم و تمرینات ورزشی انجام دهم.

بعد از آن دوران در یک کلاس ورزشی ثبت نام کردم و به طور مرتب در کلاس هایم شرکت می کردم. 
در کنار شرکت در کلاس های ورزشی ، این ستاره یک مربی خصوصی استخدام کرد تا شش روز در هفته او را تمرین دهد تا بتواند به شکل گذشته اش دست یابد.
 

دیگر ستارگانی که بعد از بارداری تمام وزن اضافه شان را کاهش دادند عبارتند از :
 
* اشلی سیمپسون
girlsmod.mihanblog.com
 
اشلی در دوران بارداری اش 30 پوند (15 کیلوگرم) وزن اضافه کرده بود و به گفته خودش هیچ وقت نگران این نبوده که بعد از زایمان با اندامش چکار کند.وی می گوید:  حمل کردن یک بچه با خود ، یکی از بهترین ، احساسی ترین و هیجان انگیزترین دورانی بوده که تا بحال در زندگی ام داشتم.اضافه وزن و سایز شلوارهایم آخرین چیزی بود که در آن دوران نگرانش بودم.آن موقع تنها نگرانی ام این بود که دوران بارداری خوبی داشته باشم و نوزاد سالمی بدنیا بیاورم.

بعد از دوران بارداری اش ، اشلی "جکی کلر" را به مدت سی روز استخدام کرد تا به طور خصوصی او را تمرین دهد تا وزن اضافه اش را کاهش دهد.
 

* هالی بری
girlsmod.mihanblog.com
 
برنده اسکار و بازیگر جذاب هالیوود حتی در دوران بارداری اش هم دست از تمرینات ورزشی و یوگا و شنا بر نمیداشت. شش هفته بعد از بدنیا آوردن دخترش نالا ، اندامی بی عیب و نقص داشت. او نیز "رومانا براگانزا" را به صورت خصوصی استخدام کرد تا وی را تمرین دهد. او در جلسات خصوصی اش هالی را وادار می کرد تا از پله ها بالا و پایین برود و کیت بوکسینگ کار کند.
 

* هایدی کلوم
girlsmod.mihanblog.com
 
این سوپر مدل خوش اندام می گوید من در دوران بارداری ام 48 پوند(24 کیلوگرم) اضافه وزن داشتم. اما این مانکن جذاب تنها 7 هفته بعد از بدنیا آوردن فرزندش ، در شوی Victoria s secret‌شرکت کرد. او نیز مانند تمام ستارگان مشهور ، یک مربی خصوصی استخدام کرد.(عکس بالا مربوط به فشن شوی ویکتوریا سکرت است که هایدی در آن شرکت داشته)  او از یک رژیم غذایی نیز کمک گرفت ، به این صورت که هر سه ساعت یک بار یک وعده کوچک غذایی میل می کرد و به این ترتیب توانست از شر تمام 48 پوند اضافی دوران بارداریش خلاص شود

نوشته شده در سه شنبه بیست و دوم دیماه سال 1388 ساعت 13:40 توسط شهره آفاق نظرات | |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت