تبلیغات
پیش به سوی اندامی متناسب - روز دیگری در راه است!!!سه شنبه خط خطی....خدایا به امید تو...
پیش به سوی اندامی متناسب

کالری کمتر........... زندگی سالمتر......... خوش هیکلتر

شمارش معکوس ....38
یه روزه دیگه از 40روزم گذشت.........38روز
 
 
 

سه شنبه .....

 روزه ام

---------------------

میان وعده   -------------
ناهار   ------------
میان وعده   -------------
شام

150گرم مرغ /یه پیاله کوچیک ژله بدون قند/یه بادنجون کباب و 3تا قارچ

میان وعده     کیوی/ کمی به خام /چای و 2قند
مکمل ها  زینک/ لوو ... /ب کمپلکس/6ب/ ویتامین ث /مولتی مینرال/
کالری مکمل ها  
مایعات مصرفی  
کالری مایعات  
خواب بعد از ظهر  
ساعت خوابیدن شب
جمع کل 

موضوع امتیاز   سه شنبه خط خطی 20 بهمن ماه 1388
 12 لیوان آب روزانه   

 نیم ساعت ورزش 1امتیاز و هر 10 دقیقه1امتیاز اضافه(500 طناب 4امتیازو اسکی فضایی نیم ساعت ا امتیاز  /50حرکت کش 1امتیاز)

      

 کالری مجاز روزانه 500کالری /5امتیاز  

 زیباسازی اندام(پوست و مو  ناخون و ماساز ..)1امتیاز

 
 لبنیات کم چرب/1امتیاز

 

 2لیوان سبزیجلت پخته/1امتیاز   

 مصرف کرب مجاز(عدم مصرف نان برنج بسکوییت ومیوه های کرب دار) 2امتیاز

 
انتخاب اصلح (کمتر کالری گرفتن و عدم مصرف کرب بالای30)1امتیاز

    

 سرکشی به بچه ها هم گروه و غیره/هر 5نفر 1امتیاز  
 رضایت بالای 80 درصد 1امتیاز  
 جمع امتیاز امروز شهره گل گلاب  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سلام  به همتون...تک تکتون...حال و احوالتون چه طوره؟دماغا چاقه؟؟

الهی صد هزار مرتبه شکر

اول از همه بگم ..هرکاری میکنم نمتونم کامنت بذارم..انگار بلاگفا قاط زده!!

و اینکه از همگی ممنونم....و

happy birthday

 یه چیز مهم اینه که امروز تولد توئیگی

 جونمه....Happy Birthday

ایشالله که سالیان سال با صحت و دل خوش  زندگی  خوشی

داشته باشه و همیشه زمان بر وقف مرادش باشه....

Happy Birthday

من نمیدونم زی زی چش شده..اما منم اندازه  خودم انرژی فرستادم...ایشاله که رو به راه بشه..البته امروز نوشته بود که خوبه..خدارو شکر....

میخوام اگه خدای مهربون بخواد ....من با تمرکز بیشتر و بدون استرس این باقی سال رو بگذرونم و هدفم همین 40روزه..چون اگه هفته و روز باشه استرس به من فشار میاره و خراب میکنم...البته دیشب  کمی زیاده روی از این جهت که  مختلف  و جور وا جور خوردم...ا ز همه چی کم..اما این برای من خوب نیست..چون امروز زیاد راضی نبودم...میخوام از فردا پیاده روی های تند و ایتروال رو بذارم توی برنامم...شاید انقلاب شاید بهشت مادران!!شاید م ساعی ..نمیدونم..خدایا به امید تو...

اینتروال هم یعنی  ورزشهای 1 به 2 ...یعنی مثلا 2دقیقه تند بدوی ...1دقیقه ارام....البته در هفته های بعد 5دقیقه تند و 30/2 دقیقه آرام....خیلی خیلی چربی سوزه...به نظرم عالیه..هم زمانش کمه و وقت گیر نیست هم نتیجه خوبی داره...بچه ها اگه با شکم خالی وزش کنین بهتره ..چون بدن قند و کرب نداره که بسوزونه..میره سراغ چربی ها...من که روزم..فردا هم با شکم خالی میخوام بدوم...ببینم چی میشه!!البته من و بابام پارسال بیشتر شبا میرفتیم ساعی  برای دو ...خیلی با حال بود..همه جا سکوت و راحت...کسی نبود که آدم نتونه ورزش کنه...

از هفته بعد هم دوچرخه سواری شبونه رو در نظر دارم...خدا کنه عملی بشه و عقب نندازم...من عاشقه دو و دوچرخه ام...وایییی....

امروز هم ژله بدون قند دراژه توت فرنگی گرفتم و گذاشتم توی یخچال برای شام ...این بسته کلا  کالریش چنده؟؟ننوشته!!

مهکامه جون آدرست؟؟؟

بچه ها من آدرسه کپل رو ندارم!!!

من سعی خودم رو میکنم که براتون کامنت بذارم..خدایا...

یه چیز دیگه این عدد 38 بالای صفحه رو هم از سما جونم برداشتم..نتوستم اجازه بگیرمم.از همینجا میگم...با اجازه سما جون

بعدا گفتم:ممنونم از ففلی و مریم جونم...بچه ها من نمتونم کامنت بذارم چرا؟؟!!!

هنوز شام نخوردم..الان ساعت  15/9...نمیدونم شاید 10بخورم... 

 

توئیگی عزیز تولدت مبارکککککککککک

بیا شمعا رو فوت کن که صد سال زنده باشیییییییی

بوس بوس

 

 

 

اینم یه عکس که همبرگر رژیمیه!!!!برای تولد!!!!از ما رژیمی ها همه چیز بر میاد ها!!

man you would think that diet would have worked

 

 

این عکسها جوجو..من  خودشو دوست نه اندامشه ..البته!!!

                      JoJo, Ultimate Prom

   JoJo -  Society - People -

 

ادامه عکسهای جوجو در ادامه مطلب....

منتظر عکسهای درخواستی هستم ها..!!!

        

هماهنگ کردن تمرینات هوازی و رژیم غذایی
برای وارد شدن به وادی چربی سوزی، احتمالاً با یک رژیم غذایی شروع کرده و برای پیشرفت هرچه بیشتر، تمرینات کاردیو را نیز با شدت هرچه تمام تر آغاز می کنید. این تکنیک بین همه کسانی که می خواهند خیلی سریع اندامی لاغر پیدا کنند متداول است. اکثر افراد باید حداقل ۴ تا ۵ ماه در باشگاه بگذرانند تا عضله سازی کنند. بعد از اینکه در کمال صبر و تحمل، در انتظار ساختن عضلات جدید نشستند، برای به رخ کشیدن نتیجه ای که عایدشان شده اشتیاق زیادی دارند. اما وقتی نوبت به چربی سوزی می رسد، همه می دانند که از دست دادن چربی زیاد، چندان چیز جالبی نیست.


در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چطور با موثرترین و سالمترین روش، رژیم غذاییتان را با برنامه تمرینی کاردیو خود هماهنگ کنید تا عضله سازی که اینقدر انتظارش را می کشید، عایدتان شود.
توازن منفی ایجاد کنید
برای هماهنگ کردن رژیم غذایی و تمرینات کاردیو، یادتان باشد: برای کاهش وزن، باید بیشتر از آنچه مصرف می کنید، کالری بسوزانید. اگر به این توازن منفی دست پیدا نکنید، به هیچ وجه وزنتان پایین نخواهد آمد. برعکس، اگر این توازن منفی بیش از اندازه زیاد شود، به همراه چربی ها، عضلاتتان نیز از بین خواهد رفت. این همان بخش ناخوشایند این معادله است.
این توزان منفی را می توانید با رژیم غذایی، بالا بردن فعالیت فیزیکی، یا ترکیبی از هر دو اینها—راهی که اکثر مردم انتخاب می کنند ایجاد کنید. این بهترین و مقبول ترین راه برای کاهش وزن است.
به بدنتان شوک ندهید
اکثر افرادیکه می خواهند وزن کم کنند، دوست دارند فوری نتیجه بگیرند. این مسئله منجر به کاهش بسیار شدید غذاهای مصرفی و افزایش بسیار زیاد تمرینات کاردیو و هوازی خواهد شد. با این روش به بدنتان شوک خواهید داد.
در چنین موقعیتی، بدن به وضعیتی از قحطی می رسد و متابولیسم آن پایین می آید و در این حالت کالری های بسیار کمتری را در هر دقیقه می سوزانید. این کاهش روزانه متابولیسم به این معناست که آن مقدار وزنی را که فکر می کنید را کم نخواهید کرد. به همین خاطر است که هماهنگ کردن رژیم غذایی با برنامه تمرینی کاردیو اینقدر اهمیت دارد.
حجم زیادی از تمرینات کاردیو را به رژیم غذایی کم کالری خود اضافه کنید، وخواهید دید که وضعیت حتی بدتر هم خواهد شد. در این وضعیت، نه تنها بدنتان به آن حالت قحطی می رسد، بلکه مجبورش می کنید به مدت زمان طولانی هر روز فعالیت فیزیکی داشته باشد. اولین مسئله ای که اتفاق می افتد چیست؟ از آنجا که تمرینات کاردیو نوعی تمرین و ورزش کاتابولیک است، فعالیترین بافت های بدن را از لحاظ متابولیکی تجزیه خواهد کرد—یعنی عضلات.
اول یکی از روش ها را پیش گیرید
بهترین راه برای متعادل کردن رژیم غذایی با تمرینات کاردیو، این است که از یک هدف به هدف دیگر بروید. اگر بیشتر تمایل به پایین آوردن کالری های مصرفیتان دارید، پس اول رژیم غذایی را پیش بگیرید. لازم نیست همان موقع تمرینات کاردیو را هم به آن اضافه کنید. اول باید ببینید که با رژیم غذایی به تنهایی چقدر نتیجه می گیرید.
همچنین اگر از محدود کردن خورد و خوراکتان متنفر هستید، می توانید کمی تمرین کاردیو به برنامه تان اضافه کنید. وقتی روند کاهش وزنتان کند شد، می توانید یا تمرینات کاردیوتان را بیشتر کنید و یا رژیم گرفتن را شروع کنید.
یادتان باشد: بدن خیلی زود به تمرینات کاردیو یکنواخت عادت می کند. و اگر چربی زیادی دارید که می خواهید از بین ببرید، برنامه های سه جلسه یک ساعته در هفته اصلاً برای شما مناسب نیست. به طور کلی، رژیم گرفتن روش بهتری برای کاهش چربی های بدن و در عین حال حفظ عضلات است.
نتیجه سریع
اما اگر بخواهید سریع نتیجه بگیرید، و برای هماهنگ و متعادل کردن رژیم غذایی و تمرینات کاردیوتان وقت نداشته باشید چه؟ چه برای یک مناسبت خاص باشد، یا برای یک مسابقه بدنسازی، یا هر چیز دیگر، در برخی موقعیت ها لازم است که چربی سوزیتان را با انجام کاردیو و در یک زمان رژیم، ارتقاء دهید. اینکار باعث می شود بیشتر به کمبود کالری برسید.
به آن عادت نکنید
یادتان باشد این روش را فقط باید برای یک مدت کوتاه استفاده کنید تا زمانیکه به مقدار چربی سوزی مورد نظرتان دست پیدا کردید. این روش برای کسی که می خواهد بیشتر از ۱۰ کیلو چربی را از بین ببرد مناسب نیست و بیشتر برای کسانی خوب است که فقط ۲ تا ۵ کیلو اضافه وزن دارند.
به اندازه کافی غذا بخورید
برای جلوگیری از افت و از بین رفتن عضلات هنگام رژیم گرفتن، باید روزانه ۱٫۵ برابر وزن بدنتان به گرم پروتئین مصرف کنید. در این سطح، از بین رفتن نیتروژن کاهش یافته و درنتیجه بافت عضلانی کمتری بعنوان سوخت استفاده خواهد شد. بالا بردن مقدار پروتئین مصرفی باعث می شود همان موقع بتوانید تمرینات کاردیو خود را شروع کنید و بدون وجود هیچگونه مشکلی کالری سوزی کنید. شایان ذکر است که بعد از گذشت ۵ تا ۶ روز از این رژیم عاقلانه تر است که هر روز کالری بیشتری (به ویژه از کربوهیدرات ها) استفاده کنید. اینکار از کند شدن متابولیسم بدن که معمولاً درواکنش به رژیم غذایی ایجاد می شود، جلوگیری خواهد کرد.
بهترین راه برای هماهنگ و متعادل کردن رژیم غذایی با تمرینات کاردیو این است که یکی را قبل از دیگری شروع کنید. اجازه بدهید بدنتان با یک محرک وفق یابد و وقتی نتیجه کار کم کم رو به کند شدن رفت، روش دیگر را هم اضافه کنید. اینکار تخریب متابولیسمی بدن را به حداقل رسانده و از افت و از بین رفتن عضلات جلوگیری می کند.
برای آندسته از افرادیکه باید در یک زمان رژیم و ورزش را با هم انجام دهند، مقدار مصرف پروتئین اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند. اگر این مسئله را نادیده گرفته و توجهی به آن نداشته باشید، مطمئن باشید که نتیجه کارتان چندان خوشایند حالتان نخواهد بود. چون علیرغم اینکه وزن خیلی زیادی کم می کنید، اما قسمت اعظم آن از عضلاتی بوده که اینهمه برای ساختن آنها زحمت کشیده بودید

---------------------------------------------

 در مورد اپی لیدی ها و طرز صحیح استفاده اون  چی میدونید؟؟؟

پس این مطلب رو بخون تا......

درباره موکن‌های برقی بیشتر بدانید

موکن یک دستگاه کوچک برقی است که با حرکت چرخشی سر دستگاه و باز و بسته شدن انبرک‌های سر آن، موهای زاید را از ریشه جدا می‌کند.

دستگاه موکن توسط باتری یا جریان برق کار می‌کند.  موکنهای جدید حتی می‌توانند موهای صورت را هم بردارند. امروزه در بازار انواع موکن‌ به همراه ضمایم مخصوصی وجود دارند که هر کدام برای قسمت خاصی از بدن استفاده می‌شوند.
شما در هر زمان و مکان با کمترین آلودگی و شلوغ کردن اطرافتان می‌توانید برای زدودن موهای زاید از دستگاه موکن استفاده کنید و دیگر لازم نیست پوست‌تان را خیس کنید و یا در محل مخصوصی این کار را انجام دهید.
هر بار که هنگام از بین بردن موهای پوست‌تان می‌رسد، نگران هزینه آن نباشید. فقط کافی است یک‌بار به بازار بروید و دستگاه موکن را خریداری کنید. این کار وقت چندانی از شما نمی‌گیرد. به خصوص اجازه ندهید موهای زاید، خیلی بلند شوند. به‌طور میانگین اپیلاسیون با دستگاه موکن 
برقی
 2 تا 30 دقیقه طول می‌کشد.
مزایای استفاده از موکن
- موکن، موها را از ریشه در می آورد، بنابراین پوستی نرم ، صاف و بی‌مو خواهید داشت که این لطافت، بسته به سرعت رشد موهای شما، حدود سه تا چهار هفته باقی خواهد ماند.
- بعد از هر بار استفاده از دستگاه موکن، رشد مجدد موها نرم‌تر و نازک‌تر می‌شود و رویش مو کاهش می‌یابد.
- موکن، موهای بسیار نازک و باریک را می‌کند، حتی موهایی کوتاه‌تر از نیم میلی‌متر.وسایل همراه موکنهای
جدید
موکنهای جدید به همراه متعلقات مخصوصی عرضه می‌شوند که به مدل و مارک دستگاه بستگی دارد، مانند:
- رُل‌های ماساژور که سر موکن نصب می شوند و برای نرم کردن پوست پیش از برداشتن موهای زاید به کار می‌روند.
- برس‌ها و مواد تمیزکننده ی سر موکن برای زدودن آلودگی ها و چربی ها.
- سرهای متعدد موکن که برای قسمت‌های مختلف بدن کاربرد دارند مثل زیر بغل، صورت و ... .
- همچنین برخی موکن‌ها سر شروع دارند که به افراد مبتدی کمک می‌کند پوستشان را برای استفاده از دستگاه موکن آماده کنند.
- بیشتر موکنهای
جدید به همراه خود ژل‌های خنک‌کننده، برای تسکین و خنک کردن و کاهش التهاب پوست دارند.
-موکنهای
جدید متعددی وجود دارند که حرکات نرم‌تری دارند و با هر حرکت، ناحیه بزرگ تری را تحت پوشش قرار می‌دهند و برای استفاده، بسیار راحت‌تر هستند.
- همچنین بعضی موکن‌ها به یک منبع نوری مجهز هستند.
مشکلات استفاده از دستگاه موکن
با اینکه عوارض استفاده از موکن‌ها ناچیز است، اما برخی افراد ممکن است پس از استفاده از دستگاه موکن، قرمزی‌هایی را بر پوستشان مشاهده کنند که البته در عرض چند ساعت از بین می‌رود.
ممکن است طی این کار، درد احساس کنید، اما این درد قابل تحمل است. اگر شما به طور مرتب از دستگاه موکن استفاده ‌کنید و به موهای پوست‌تان اجازه ندهید که خیلی بلند شوند، احساس دردتان بسیار کم خواهد بود.
مشکل رویش موها در زیر پوست بعد استفاده از موکن‌، یکی از مشکلات معمول است.
نکاتی که هنگام استفاده از دستگاه موکن باید
1بدانید ) پس از حمام کردن یا دوش گرفتن، از موکن استفاده کنید. آب داغ کمک می‌کند تا روزنه‌های پوست‌تان باز شوند و ریشه‌های مو سست شوند و موها راحت‌تر کنده شوند.
دقت کنید که موکن یک وسیله
برقی است و نباید در آب و یا نزدیکی آب از آن استفاده کرد.2) پوست اطراف مو را تا حد ممکن سفت بکشید. در این حالت موها بالا قرار می‌گیرند و وقتی سر موکن روی پوست‌تان می‌چرخد، موها راحت‌تر کنده می‌شوند.
3) پیش از استفاده از موکن، پوست‌تان باید تمیز و عاری از چربی باشد.
4) پیش از استفاده از موکن به هیچ وجه از کرم چرب کننده استفاده نکنید، زیرا انبرک‌های سر موکن نمی‌توانند موهای پوست چرب را بکنند.
5) ابتدا موهای قسمت مورد نظر را با حرکت دست در خلاف جهت رویش آنها بایستانید، سپس موکن را در خلاف جهت رویش موها، در حالی که آن را عمود بر سطح پوست‌تان گرفته‌اید، حرکت دهید.
6) اگر اولین بار است که از دستگاه موکن استفاده می‌کنید و یا موهای پوست‌تان زیاد بلند شده‌اند، می‌توانید با قیچی، آنها را کمی کوتاه کنید تا اپیلاسیون، راحت‌تر و کم‌درد‌تر باشد.
7) ممکن است پوست‌تان پس از استفاده از دستگاه موکن خشک شود. مرطوب کردن پوست بعد از استفاده از موکن، کمک می‌کند که پوست التیام یافته و از تحریکات آن کم شود.
8) برای جلوگیری از آلودگی، پس از اتمام کار با دستگاه موکن، سر آن را به وسیله برس و مواد پاک‌کننده‌ ( مثل الکل) به خوبی تمیز کنید. بعضی از مارک‌های موکن‌، به همراه خود مواد پاک‌کننده ی مخصوصی دارند که در بازار هم به راحتی یافت می‌شود.

JoJo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joanna "JoJo" Levesque

 

jojo1

 

 

 

  


نوشته شده در سه شنبه بیستم بهمنماه سال 1388 ساعت 19:48 توسط شهره آفاق نظرات | |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت